Sanita Gaudzēja – Make up artist & Hair stylist

 Es kļuvu par make-up mākslinieku, jo vēlējos sasniegt to, ko es patiesi mīlu. Īstenojot savu aizraušanos, tā ir mani novedusi dzīvot dinamiski ar mākslu, apjaust to, izjust un mīlēt. Šīs iedarbības rezultātā, tās ir mani iedvesmojušas kā vizāžisti un devušas man daudz neaprakstāmas zināšanas.

Make up mākslinieks ir mākslinieks kura vidē ir cilvēka ķermenis, kuram ir jāpiemēro kosmētika, stils, krāsas, koptēls, ko es arī vienmēr cenšos pilnveidot. Savos darbos vienmēr pievēršu uzmanību daudzās sīkās detaļās.

Cittreiz, kad jātiekas ar dizianeriem, modeļiem, projektu organizatoriem, lai izprastu viņu vēlmes, kas atbilstu viņu iedomātajiem tēliem aizņem daudz rūpīgi izplānota laika. Viena lieta par kuru Jūs varat būt pārliecināti, tas: „Nekad man nebūs garlaicīgs darbs”.

Viena no uzdevumu labākajām daļām ir strādāt ar cilvēkiem visu dienu, un katrs cilvēks ir ar savu personību. Tikai un vienīgi dēļ Jums, man rodas draugi un profesionālie sakari, kas patstāvīgi ir saistīti ar manu grima darbu. Vienu es noteikti zinu, tas ir mans sapņu darbs, kur katru klientu man ir prieks satikt ar smaidu, iepazīt tuvāk. 

Man kā Make-up māksliniekam ir jānodrošina to, ka modeļiem, izpildītājiem un vadītājiem ir piemērots make-up, pirms tie parādās kameras vai auditorijas priekšā. Tas var būt dažādās vidēs, tai skaitā kino, televīzija, teātri, fotosesijā, kāzās,vai vienkārši ikdienā.

Kā Make up mākslinieks interpretēju make up klienta vajadzības, lai radītu radošu un tehniski precīzu vizuālo attēlojumu. Tas var ietvert ļoti vienkāršus make up līdz pat sarežģītam.

Kā arī nemitīgi papildinu savas zināšanas lasot dažādas grāmatas, žurnālus, apmeklejot seminārus, profesionālos kursus un sekojot līdzi internetā pasaulslavenu vizāžistu ieteikumiem un jaunākajām tendencēm dekoratīvās kosmētikas jomā.

Šobrīd strādāju brīvi, pēc sava darba grafika, kas pielāgots klientiem. Praktizēju dažādus make up veidus.

Strādāju ne tikai individuāli, bet piedalos arī projektos, šovos,pasākumos, kā arī esmu pasniedzēja Starptautiskā Grima mākslas skolā.

Mana filozofija par grimu , „Man patīk uzlabot katru personu funkcijas, nevis tās nomaskēt.”

 

Mani make- up pakalpojumi ietver:

* Sazināties ar klientu, lai noskaidrotu vizuālās prasības;

* Make-up pētījums:lai pārliecinātos par materiāliem un nepieciešamo izskatu;

* Ražošanas un sketching idejas make up(atbilstoši tēlam);

 * Nodrošināt nepārtrauktību make-up saikni ar citiem locekļiem dizaina komanda, lai nodrošinātu vispārējo izskatu, kas ir konsekventa un saskaņota;

  * Demonstrējot un īstenojot praktisku izpratni par apgaismojumu, foto procesu, krāsas un īpašas iedarbības ietekme / make-up procesus uz ādas;

* Nodrošināt, ka tiek veikti attiecīgi pasākumi, lai mazinātu nepatīkamas blakusparādības speciālista izmantošanā make-up/hairdressing metodes;

* Veikt detalizētas piezīmes un fotogrāfijas no darba;

* Uzturēt  zināšanas par pieejamo make-up un skaistumkopšanas līdzekļiem:

 * Laika vadība - zinot, cik ilgi jāveic make up pakalpojumi;

* Darba ātrums un precīzs laiks.

 

Izmantojamā kosmētika: Make up Forever(Francija), Kryolan(Vācija),Mac(ASV), INGLOT(ASV)

 

 


draugiem.lv