Pavasara make-up

Grims šogad apvieno eleganci un romantisku vienkāršību. Pavasara/ vasaras sezonā joprojām galvenais princips būs panākt svaigas sejas izskatu, kas iezīmējās jau rudens grima tendencēs. Aktuālas būs maigi spilgtas, dinamiskas krāsas.

Grims šogad apvieno eleganci un romantisku vienkāršību. Pavasara/ vasaras sezonā joprojām galvenais princips būs panākt svaigas sejas izskatu, kas iezīmējās jau rudens grima tendencēs. Aktuālas būs maigi spilgtas, dinamiskas krāsas.

Pats pirmais solis, lai panāktu dabiski svaigas sejas izskatu - āda regulāri jāmitrina. Izvēloties tonālo krēmu, tas jāizraugās pēc iespējas līdzīgāks dabiskajam ādas tonim. Maigajiem pasteļtoņiem acu ēnās jāatgādina pavasaris, sulīgajam rozā tonim lūpās jāatsauc atmiņās vasara. Nedrīkst atstāt novārtā arī uzacis – tās šosezon ir būtiska grima detaļa. Biezas, pilnīgas, labi koptas uzacis, kas izskatās dabiski, padarīs tavu acu skatienu dziļāku.

Siltāka sezona, protams, grimā ienesīs siltus un gaišus toņus, ar pavisam maigiem krāsu pieskārieniem, kas vairāk koncentrēsies uz acīm pasteļtoņu gammā.

Bronzeri ieteicams lietot, lai sejā radītu iespaidu par tikko saņemto saules mirdzumu, kas atspoguļosies gan uz vaigiem, gan acu ēnās.

Aktuālas būs arī metāla krāsas un dzirkstošās ēnas, kas maigāk izskatīsies kopā ar lūpām, kuras pārklāj mīksti rozā, koraļļu vai nude art toņi.

 

Izmantojot nude art lūpukrāsu, tu tām vari sniegt maigi zeltainu spīdumu. Lūpu krāsās atgriežas arī bordo tonis, kas kādu laiku nav bijis pamanīts.

Smokey acis joprojām dominē, bet šosezon - vieglākos, maigākos toņos un šoreiz kopā ar bronzīgiem vaigiem.

Acu ēnu krāsās aktuāli pasteļtoņi: zaļais, koķetīgā lavanda, gaiši zils, maigs dzeltenais, sudraba krāsa un maigie toņi, kas nedaudz atgādina garšīgās konfektes no bērnības.

Šopavasar grimā aktuāli nedaudz piesārtuši vaigi, kas atgādina dabisko kautrīguma sārtumu un padara jebkuru sievieti par maigu būtni.

Veidojot neitrālo, dabisko sejas ādas toni, nebaidies savas sejas vaigiem un plakstiņiem pieskarties ar siltu apelsīna vai zeltaini oranžo toni un neaizmirsti uzklāt drosmīgo apelsīna matēto lūpu krāsu, kas atdzīvinās tavu seju pēc vēsajām ziemas dienām.

Klasiskās sarkanās lūpas atgriežas grimā kopā ar krāšņām acīm. Šādā kombinācijā gan sejas tonim ir jābūt viegli dominējošam.

Es uzskatu, ka grima tendences attīstītās no sezonas uz sezonu. Piemēram, krāsas intensitāte šosezon ir pārcelta no lūpām uz vaigiem. Pavasaris vienmēr dod mums iespēju spēlēt ar spilgtāku, tīrāku krāsu paleti. Maigais koraļļu rozā, lavandas un pat nude ir tik valkājams un pieejams, ka to var izmantot pilnīgi jebkura sieviete.

Komentāri

Vārds
E-pasts
Komentārs
Drošības kods