Vidēji matu griezumi 2012

Modernās 2012.gada sezonas tendences nosaka, ka matiem jābūt dabiskiem un veselīgiem. Krāsu ziņā ierobežojumu nav, tomēr priekšroka tiek dota dabiskiem toņiem vai kolorēšanai neagresīvos toņos. Atkal modē vidēja garuma lokas. Bet, joprojām, populārs būs nevērīgais stils – gan matu, gan apģērba modē. Nu, un, protams, pieprasīts būs retro stils – 2012.gadā modē būs 20.gadsimta pirmās puses Holivudas stils.

Vidēja garuma matu griezumi ir ļoti dažādi. Var mainīt griezuma siluetu, stilu un krāsu gammu.

Vidēja garuma matu griezumus nēsā lielākais vairums sieviešu. Ja gari mati tevi ir nogurdinājuši, vidēja garuma mati būs ideāli romantiska stila uzturēšanai.

Mainīt matu griezumu ir ieteicams stilista vai friziera vadībā. Sava aroda profesionālis tev ieteiks modernu matu griezumu, ņemot vērā tavas individuālās īpatnības: sejas formu, matu struktūru, figūru, ādas toni un tavu personīgo gaumi un vēlmes. Protams, izvēloties jaunu griezumu, mode nav mazsvarīgs faktors, bet neaizmirsīsim vienkāršo patiesību: matu griezumam ir jārotā un jāpapildina nēsātājas tēls, uzsverot viņā ievērības cienīgo un slēpjot trūkumus.

Moderni vidēja matu garuma griezumi 2012.gada sezonā, vispirms, būs mūžīgā klasika: karē, bobs, pāžs, kaskāde, sasson, garsons un, protams, matu griezumi retro stilā.

1)      Karē griezuma izpildījums ir visai vienkāršs. Mūsdienīgo karē griezumu veic izmantojot asas frizieru šķēres ar šauriem asmeņiem. Frizūras pakauša daļā šķipsnas griež līdzeni un vienādā garumā, galvas vidū veidojot taisnu vai slīpu celiņu. Arī deniņu rajonā šķipsnas griež simetriski, toties šeit matu garums atkarīgs no gaumes. Matus veidojot, šķipsnas izlīdzina tā, lai tās būtu orientētas zoda vidusdaļas virzienā, bet griezuma apjomu var mainīt izmantojot filējamās šķēres.

 2) Boba griezums – tas ir salīdzinoši īsāks un stilīgāks karē variants. 2011-2012.gadu sezonā modē ir asimetriskais bobs. Šīs sezonas bobs ir ovālāks un matu garumam no galvas vidusdaļas nav jābūt garākam par 15 cm.

3) Kaskādes vidēja garuma matu griezums – brīnišķīgs un ideāls variants, ja tavi mati ir plāni un tiem nepieciešams papildus apjoms. Lai frizūru radītu apjomīgāku, to jāieveido, izmantojot fēnu, lokšķēres un vieglus matu veidošanas kosmētikas palīglīdzekļus – tādus kā fiksējošās putas. Smagie frizūras veidošanas līdzekļi – vasks vai gēls šai gadījumā nederēs. Kaskādes griezums ir universāla frizūra un piestāv praktiski visiem seju tipiem. Šķipsnu intensitāte var būt dažāda un ir atkarīga no klientes vēlmēm – kaskāde var sākties gan no galvas vidus, gan pašos frizūras galiņos.

 Modernās 2012.gada sezonas tendences nosaka, ka matiem jābūt dabiskiem un veselīgiem. Krāsu ziņā ierobežojumu nav, tomēr priekšroka tiek dota dabiskiem toņiem vai kolorēšanai neagresīvos toņos.

Atkal modē vidēja garuma lokas. Bet, joprojām, populārs būs nevērīgais stils – gan matu, gan apģērba modē. Nu, un, protams, pieprasīts būs retro stils – 2012.gadā modē būs 20.gadsimta pirmās puses Holivudas stils.

 

Komentāri

Vārds
E-pasts
Komentārs
Drošības kods