5 Pavasara tendences 2011

Lūpas ar spilgtu, citrusaugu nokrāsu. Acīm izsmalcinātu pavasara krāsu. Vaigi saulaini mirgo no fuksijas toņiem. Rozā tonis, kas ir tik salds kā košļājamā gumija. Jeee, vasaras 2011 make-up tendences kāpj augšup, un mēs esam vairāk nekā gatavas uzņemties kādu izkusuši svaigu ideju, ka tiešām paķer pavasara perforēto sajūtu (un atstājam ziemas tumšākās-nokrāsas aiz muguras). Šeit ir piecas svaigas pavasara 2011 grima krāsas, kas ir pārliecināts uzveikt aukstumu.

1.

Lūpu Krāsa-Koraļļu tonis ir hīts šajā sezonā. Piesātināti oranžais, vai koraļļu maigais saplūst kopā ar persiku toņiem . Elegants veids, kā pēc aukstās ziemas pasniegt savas lieliskās lūpas, kuras tu visu ziemu slēpi no sala.

2.

Acu līnija joprojām nepazūd, tikai šogad pavasaris atraisa ar bagātīgu toni, violēto, pievienojot maigi zilo pieskārienu, un acu cienīgs grims būs perfekts.

3.

Krāsainie vaigi, kas atdzīvinās tavu seju. Fuksijas tonis iezīmējas arī vaigos, kas jau svaigi saskaras ar pavasari.

4.

Super-Pigmentēts Pasteļ rozā būs pirmais šajā sezonas hītā, kas atdzīvinās visus. Bērnišķīgais, koķetīgais un tomēr neatvairāmi spilgtais tonis darīs savu apsēstību šajā sezonā.   

5.

No ēnām šis veiklais ēnu krāsas paletes attēlojums Combo tumšā un krāsainie toņi, dos Jums tveicīgi krāsainu dūmakaino acu efektu

 

Komentāri

Vārds
E-pasts
Komentārs
Drošības kods